Pályázaton nyerte a lehetőséget a Vas Megyei Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat Gyermekotthona, hogy az intézmény aulájában képzőművészek tervei alapján készült műalkotást készíttessen. Pénteken ünnepélyes keretek között kezdték a munkát a Vörösmarty utcai épületben, ahol nehéz élethelyzetben lévő gyermeknek, felnőttnek élik mindennapjaikat. Az alkotás készítése során a gyerekek, az intézmény és a pályázatot kiíró Mapei Kft. munkatársai hagyják ott kezük nyomát. Két hét múlva festik ki az immár előkészített területet, majd márciusra készül el a mű véglegesen, akkor lesz a hivatalos átadás is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!