Szerdáig, február 20-ig kérik az egykori tinódisokat a szervezők, hogy erősítsék meg részvételi szándékukat írásban vagy szóban, ha részt vennének a hagyományosan megrendezendő idei érettségi találkozón. Az összejövetelt a sárvári Tinódi Sebestyén Gimnázium és az Öregdiákok Baráti szervezi. 32 osztályt várnak majd a május 11-re, szombatra tervezett érettségi találkozóra. A volt diákok illetve osztályok a napról, a szervezés részleteiről további információkat az iskola honlapján olvashatnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!