Hétfőn este személyautóval haladt egy helyi nő a Liget utca felől a Szűrcsapó utca irányába, amikor gyalogátkelőhelyen elütött egy gyalogost, majd elhajtott. A gyalogos az ütközés következtében megsérült. A rendőrök rövid időn belül elfogták és a Szombathelyi Rendőrkapitányságra előállították a jármű sofőrjét, akivel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott. A rendőrség az ügyben eljárást indított.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!