Kiemelt feladat hárul az Őrség Nemzeti Parkra a természetvédelmi területeket érintő birtokbavételek miatt. Idén összesen kétmilliárd forintot költ a kormány a zsebszerződéssel érintett területek kisajátítására. A keret felét várhatóan a leginkább érintett Őrség Nemzeti Park Igazgatóság kapja. Budai Gyula, a Vidékfejlesztési Minisztérium parlamenti államtitkárának vezetésével ma délután a sajtó nyilvánossága előtt ülésezik a zsebszerződéseket vizsgáló tárcaközi bizottság a vasi településen.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!