Az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ újabb közel 25 millió forintos uniós támogatást nyert el tanórán kívüli tevékenységek lebonyolítására. Jövő nyárig nyolc szombathelyi iskola diákjai és tanárai vehetnek részt ingyenesen többek között a drámapedagógiát, a film- és fotóművészetet, zenepedagógia témakörét felölelő foglalkozásokon. A projekt fontos részét képezi a tehetséggondozás, így a tavalyi alkalom után az Agóra-Óra zárásaként idén is megrendezik a Gyermekművészeti Fesztivált.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!