Telt házas előadást tartottak szombaton a Bartók Teremben, ahol először csendült fel Puccini Bohémélet című operája, nagy sikerrel. A teljes Savaria Szimfonikus Zenekar mellett közreműködött a Nemzeti Énekkar, az Állami Operaház gyermekkórusa, valamint a nemzetközileg is elismert énekes szólisták. Az egyedülálló produkcióban összesen mintegy százhetven művész vett részt. A Savaria Szimfonikus Zenekar továbbra sem pihen, március 4-én a zenekar művészeiből alakult Camereta Pro Musica kamarazenekart vezényli Vásáry Tamás, március 7-én Mozart estet rendeznek. A következő opera előadásra április 20-án kerül sor, ekkor Donizetti, Szerelmi bájital című művét hallhatja a közönség.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!