Sárvárig menekültek a tolvajok

A Szombathelyi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályának Vizsgálati Alosztálya lezárta azt a nyomozást, amelyet lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított.

Az egyik szombathelyi áruház biztonsági szolgálatának munkatársai jelezték a rendőrségen, hogy ismeretlen tettesek különböző árukat tulajdonítottak el 2013. június 14-én 15 óra körüli időben, majd a helyszínről egy személygépkocsival sietősen távoztak. A rendőrök a gépjárművet és utasait a Sárvári Rendőrkapitányság illetékességi területén ellenőrizték, majd a gépkocsi csomagtartójából több üveg szeszes ital és kozmetikai termék került elő. A hatóság a bűncselekmény elkövetésével P. Györgyné 31 éves, Sz. Ferenc 32 éves és F-né Sz. Erzsébet 40 éves budapesti lakost gyanúsítja.

A Szombathelyi Rendőrkapitányság a nyomozást lezárta és az ügy iratait megküldte a Szombathelyi Járási Ügyészségnek.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek