Még idén befejeződik az államkincstár épületének felújítása

Folyamatosan dolgoznak a Magyar Államkincstár Széll Kálmán utcai épületén. Nem csak külsőleg újul meg az intézmény, belső munkákat is végeznek a felső emeleteken. A tetőt is lecserélték. A legtöbb ügyfelet a felújítás alatt álló Széll Kálmán utcai épületben fogadja az államkincstár. Itt működik a családtámogatási ügyfélszolgálat és az állampapírral kapcsolatos feladatokat is itt végzik. Az épület eredetileg Nemzeti Banknak épült 1929-ben Hübner Tibor tervei alapján. A 104 munkatárssal dolgozó vasi igazgatóság nagyon várta már a felújítást, hiszen ha a rekonstrukció teljesen elkészül, akkor egy impozáns épületben fogadhatják az ügyfeleket - mondta el Magyarné Vadász Irén, a Magyar Államkincstár Vas Megyei Igazgatóságának igazgatója.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek