Kunhalmi Ágnes veszített

Zajlik az ún. utazó szavazatok számolása, végeredmény még nincs, de egyre biztosabb a Fidesz kétharmada. A legszorosabb körzetben, Budapest 15. választókerületében a fideszes Kucsák László nyert Kunhalmi Ágnes előtt. A kettőjük közti különbség eddig 22 szavazat volt Kucsák javára, ez most 60 szavazatra nőtt. Országos végeredmény néhány óra múlva várható.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek