Igen jól látja, elefántok sétálnak a Rohonci úton!

A Magyar Nemzeti Cirkusz parádézott egyet az ormányosokkal és még jó néhány más állattal Szombathelyen.

Cirkusz van a városban. És most nem a választási-kampány felhajtásra gondolunk, hanem arra, hogy a Magyar Nemzeti Cirkusz jött, hogy szórakoztassa a nagyérdeműt. Hogy miként lehet becsalogatni az embereket a nagy sátorba, nos ennek megválaszolásáért nem kell a szomszédba mennie Richter József igazgatónak. A minap ugyanis - a facebook tanulsága szerint - az egész állatseregletet kihajtották a Rohonci útra. A legnagyobb sikert természetesen az elefántok aratták, de volt itt teve, póni és láma is.

Magyar Nemzeti Cirkusz felvonulása a Rohonci úton
Nézegessen cirkuszi állatokat a Rohonci úton!
facebook
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Könnyű