Egy elég meglepő közleményre bukkanhattak azok, akik ma meglátogatták a ClassFM Facebook-oldalát:
Első pillantásra úgy tűnik, hogy az adó csak arra hívja fel a hallgatók figyelmét, hogy november 19-én csak az analóg sugárzás áll le, digitális formában továbbra is hallgathatják a rádiót. A közlemény végén viszont azt is bejelentik, hogy a mai volt az utolsó Morning Show, hiszen Sebestyén Balázs ezentúl inkább a televíziózásra akar koncentrálni.
Balázs viszont egy Facebook-os videóban tagadta mindezt.
Holnap 5.45-kor ott leszünk a radiónál, hogy bebizonyítsuk: mi szeretnénk Nektek rádióműsort készíteni, és amit a közleményben írnak, az hazugság!
- írja.A videóban azt mondta, hogy a mai napon ő, és mindkét műsorvezető társa kapott egy levelet, amiben az áll, hogy holnap már egyiküknek sem kell bemenniük a Morning Show-ba.
Sajnálom, sajnáljuk, hogy így alakult, Feri, Jani nevében is mondom
- zárta a rövid videót, amit itt nézhetnek meg:
A kérdés már csak az, hogy a hallgatókat egyáltalán érdekelni fogja-e ezután a ClassFM. A jövő héttől az analóg rádiókon, így például a kocsikban, már egyáltalán nem lehet fogni az adást, most pedig megszabadultak Magyarország leghallgatottabb reggeli műsorától, és a rádió legnagyobb sztárjaitól is.