Az ATV-nek a Koronavírus Sajtóközpont megerősítette, hogy a jövő héten azok a 60 év alatti krónikus betegek is megkapják az oltást, akiket a hétvégén végül nem oltottak.
Őket a jövő hét második felében fogják beoltani, erről részletesebben az operatív törzs sajtótájékoztatóján adnak majd tájékoztatást – írták.
A hétvége vonatkozásában ismét elmondták, hogy aki megjelent az oltópontokon az oltás törlése ellenére is, az megkapta a vakcinát, és a nyilvántartásban is regisztrálták az oltás beadását.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!