A Kutyapárt polgármesterjelöltje Szentbékkállán Sickratman lesz

A „demokrácia védelmében” indul.

Sickratman (Paizs Miklós) lesz a Magyar Kétfarkú Kutya Párt polgármesterjelöltje a Veszprém megyei Szentbékkállán – szúrta ki a hvg.hu.

A Belga együttes tagjaként ismertté vált rapper az indulását bejelentő hosszú Facebook-bejegyzésében azt írta, örömmel, de félelemmel indul el: „Örömmel, mert követ vízbe dobni, s a keltett hullámokat nézni jó. És félelemmel, mert a franc se akar polgármester lenni, márpedig, ha nyernék, muszáj lenne.”

Mint kifejtette, a „demokrácia védelmében” indul, illetve azért, mert „annyira abszurd a rendszer, amiben élünk, hogy természetesnek érzem azt az abszurditást, hogy indulok. Kutyaharapást szőrivel, abszurdot abszurddal.”

Sickratman / Paizs Miklós
Fábián Bori
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek