Olvasónk, Némethné Éva több képet is készített, kattintson a galériáért:
Úgy gondoljuk, nem igényel bővebb magyarázatot, tegnap este készült az Oberwart melletti Kitzladen bei Loipersdorfban.
Több helyen felvetődött a kérdés, hogy mi van a képen, segítünk:
nem hó, hanem jég. Igen, jég. Igen, ennyi. És igen, májusban.
Ha értetlenül nézel, mert átaludtad az elmúlt órákat, jó ha tudod, hogy ez a kép mindennél többet elmond a péntek estéről Ez a kép mindennél többet elmond a ma estédről 2016. May 27. 19:37 .