Feloldották Müller Cecília országos tiszti főorvos különleges védelmét a rendőrök – írja a Blikk nyomán a 168ora.hu . Tavaly év elején rendelték a Készenléti Rendőrség embereit a tiszti főorvos mellé és otthona közelébe, miután egy ismeretlen azzal fenyegette, hogy az életére tör. A hatóság arról semmit sem árult el, hogy mi állt a fenyegetésben vagy kik lehetnek gyanúsítottak.
A lap kérdésére az Országos Rendőr-főkapitányság jelezte, hogy felfüggesztették a zaklatás és fenyegetés ügyében indított nyomozást, mivel nem tudták megállapítani az elkövető kilétét. Ettől függetlenül még a elévülési idő végéig – öt évig – negyedévente felül kell vizsgálniuk az ügyet, nem került-e elő új bizonyíték.