Rakétasebességbe kapcsolnak az űrügyek Magyarországon. A friss Magyar Közlönyben több költségvetési átcsoportosításról döntött a kormány, amit az Átlátszó szúrt ki. E szerint Varga Mihály pénzügyminiszternek jutott a feladat, hogy gondoskodjon arról, hogy a következő években mai árfolyamon számolva 27,1 millió forintnyi dollár jusson a magyar űrhajós misszióra.
Végleges, hogy Magyarország hosszú évtizedek után ismét embert küld a világűrbe.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!