A Kulturális és Innovációs minisztérium közleményében a 444 vette észre, hogy a mulatós zenész "magas színvonalú munkájáért kapta meg a Magyar Érdemrend lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést.
Fásynak a Pesti Vigadóban adta át „augusztus 20-a alkalmából” a díjat Hankó Balázs, a Kulturális és Innovációs Minisztérium minisztere, Zsigó Róbert a minisztérium miniszterhelyettese és Závogyán Magdolna kultúráért felelős államtitkár.
Kitüntették még többek között Kardosné Gyurkó Katalint, a Nagycsaládosok Országos Egyesületének elnöke is, aki minden alkalommal megdicséri a kormány munkáját, kiállt Novák Katalin mellett, és Fidesz-színekben indult Érden polgármesterjelöltként. Sőt „magas állami kitüntetésben részesült Dr. Szomolai Csaba, az Állami Számvevőszék alelnöke” is. Megkapta a Magyar Érdemrend tisztikeresztje kitüntetést
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!