Árokfalról hajtott villanyoszlopnak egy Peugeot Kemenesmihályfán

A sofőr súlyosan megsérült. Videóval frissítve.

Súlyosan megsérült a vezetője annak a Peugeot személyautónak, ami pénteken reggel megcsúszott a kemenesmihályfai Bercsényi utca lejtőjén és egy villanyoszlopot kidöntve állt meg.

Árokfalról hajtott villanyoszlopnak a Peugeot Kemenesmihályfán
Jól láthatók az autó nyomai
Tánczos Mihály

Az Ostffyasszonyfa felől Celldömölk irányába tartó Peugeot vezetője a jeges dombon elvesztette uralmát a járműve felett. Az autó először átcsúszott a szemközti sávba, felhajtott a meredek domboldalon, majd az útra visszatérve néhány métert sodródott, végül egy villanyoszlopnak hajtott, ami ettől kitört és rázuhant az autóra.

Árokfalról hajtott villanyoszlopnak a Peugeot Kemenesmihályfán
Galériánkért kattintson a képre!
Tánczos Mihály

A falu óvodájában nincs áram, emiatt a gyerekeket a Faluházba vitték, az úttesten átkelésüket illetve a közlekedésüket rendőrök biztosították. Jelenleg az E.ON munkatársai dolgoznak a kár elhárításán. Az érintett útszakaszon lassan, óvatosan közlekedjenek.

A sofőrt 8 napon túl gyógyuló, súlyos sérülésekkel szállították kórházba a mentők.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló