Beköszöntött az igazi őszi idő, ilyenkor pedig már mindenhol azt hallani, hogy az osztrák Alpokban leesett az első hó. Sopronhoz legközelebb a Schneebergen havazott, ahol a fogaskerekű legfelső állomása környékén is már fehér lepel takarja a talajt, ahogy a kápolna környékét is belepte a vékony hóréteg. Komolyabb hómennyiségre azért még várni kell.
Mindeközben a hegy lábánál, Puchberg am Schneeberg településen a tó közepén még a szökőkút is működik.
Friss kameraképeket itt lehet nézegetni egyébként: www.schneeberg.tv
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!