Az átlagár viszont még pár napig 600 forint alatt maradhat.
A holtankoljak.hu információi alapján szerdán nem változnak az üzemanyagárak, így 1 liter 95-ös benzinért átlagosan 597 forintot, a gázolaj literjéért átlag 603 forintot kérnek majd továbbra is.
Ezzel szemben az RTL úgy tudja, hogy az autópályákon akár 680 forintot is elkérhetnek egy liter 95-ösért, így a legolcsóbb és a legdrágább kutak között akár 100 forint eltérés is lehet. A benzinkutak 70 százaléka jelenleg 600 forint alatt ad egy liter benzint.
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!