A főváros több kerületében lopott rendszámokat 2019. november 11. és 2020. február 4. között az az ismeretlen férfi, aki ezeket az autóján cserélgetve járt tankolni. A töltőállomások egyikén sem fizetett; így bukott le.
A feltételezett elkövető a hatósági jelzéseket minden alkalommal a saját autójával megegyező típusú és színű gépjárműről lopta el, melyekkel 11 alkalommal több mint 150 ezer forint értékben tankolt fizetés nélkül.
A budapesti nyomozók az eljárás során azonosították O. Norbertet, akit elfogását követően egyrendbeli lopás vétség és hatrendbeli egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett miatt hallgattak ki gyanúsítottként. A vecsési férfi a bűncselekmények elkövetését elismerte.
A nyomozás vizsgálati szakaszában a Budapesti Rendőr-főkapitányság I. Kerületi Rendőrkapitányság nyomozói a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és az iratokat átadták az illetékes ügyészség részére. - írja a police.hu .
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!