Négy embert vettek őrizetbe a sárbogárdi rendőrök - írja a Police.hu. A Sárbogárdi Rendőrkapitányság kábítószer kereskedelem miatt folytat büntetőeljárást M. Márió 24 éves és T. Barbara 26 éves sárbogárdi, valamint B. Roland sárszentágotai és B. István mezőszilasi lakosok ellen.
A fiatalokat azzal gyanúsítják a rendőrök, hogy egy internetes oldalon - kábítószer hatóanyagot tartalmazó - úgynevezett „biofüvet” árultak és azt országszerte értékesítették úgy, hogy a megrendelt anyagot csomagküldő szolgálaton keresztül kézbesítették. Az elkövetőket pénteken fogták el a rendőrök. Mindannyiukat gyanúsítottként hallgatták ki, bűnügyi őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.