Elütött kerékpáros, lángoló autó, elnézett szembejövő

Több baleset is történt egy időben Szombathelyen csütörtök délután és egy parkoló autó is lángra kapott. A Hunyadi úton kisebb dugó alakult ki egy belső sávban elakadt Fiat miatt. A sofőrnek tíz percen keresztül senki nem segített, az anyázásból viszont bőven kijutott neki.

Lángoló motortér

Lángoló autóhoz riasztották tűzoltókat csütörtökön délután Szombathelyen a Négyesi utcából. Mint kiderült egy fél órája parkoló személyautó motorháza alól csaptak fel a lángok. A tűzoltók hamar megfékezték a tüzet, amely így nem terjedt át az utastérre, de a jármű értelem szerűen használhatatlan lett. A tűz oka egyelőre ismeretlen.

Parkoló autó gyulladt ki a Négyesi utcában, Szombathelyen
Parkoló autó gyulladt ki a Négyesi utcában, Szombathelyen
Tánczos Mihály

Nem vette észre a szembejövőt

Néhány utcával arrébb, a Szent Gellért utcában egy Fiat Multipla sofőrje be akart kanyarodni a Kismarton utcába, de nem vette észre a szemből érkező, szabályosan közlekedő Fordot és gyakorlatilag belekanyarodott a másik járműbe. Személyi sérülés nem történt, de az autókban jelentős az anyagi kár. A helyszínelés idejére egy sávon haladhatott a forgalom a négysávos úton.

Figyelmetlenségből baleset a Szent Gellért utcában
Figyelmetlenségből baleset a Szent Gellért utcában
Tánczos Mihály

Elakadt, anyázták

A Nyugat Rádió folyamatosan mondta a közlekedési információkat a délutáni műsorban. Beszámoltak a Metro áruház melletti balesetről és amiatt is többen hívták a rádiót, hogy a Hunyadi úton keletkezett dugóra figyelmeztessenek. A Metróhoz igyekezvén mi is belefutottunk a Hunyadi úti torlódásba, a Vásárcsarnoknál lévő lámpához érve azonban kiderült, mi okozta a dugót. A belső sávban egy Fiat vesztegelt, pislákoló elakadásjelzővel, az autósok pedig igyekeztek kikerülni. Az autóban egy hölgy ült, megtörten fogadva a szitkozódásokat, mutogatásokat. A buszöbölbe félreállva visszamentünk megkérdezni, tudunk-e segíteni, amit a sofőr örömmel fogadott. Miután a lerobbant autót betoltuk egy mellékutcába megtudhattuk, hogy a Fiat már több mint tíz perce állt a belső sávban. Segíteni senkinek nem jutott eszébe, a sofőrt melegebb éghajlatra elküldeni viszont annál több autóstársunknak. A lemerült akkumulátorú autó „bikázás” után folytathatta útját.

Kerékpárosgázolás a 11-es Huszár úton
Kerékpárosgázolás a 11-es Huszár úton
Tánczos Mihály

Kerékpárt toló asszonyt ütöttek el

A 11-es Huszár úton egy nő akart átkelni, a Huszárlaktanya irányába. Az első adatok szerint a kétkerekűt tolva igyekezett a túloldalra, amikor az érkező Opel elütötte. A kerékpáros kórházba került, a rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló