Baleset miatt lezárták a forgalom elől az S1-es gyorsforgalmit Bécs előtt, Vösendorf irányában. Hétfő reggel nem sokkal 9 óra előtt ugyanis összeütközött egy kisteherautó és egy kamion.
A rendőrség, a tűzoltóság, a mentőszolgálat és az Asfinag munkatársai is a helyszínen dolgoznak. Sérült is van és a pályát is meg kell tisztítani a törmeléktől.
A Heute.at azt írja, hogy jobb, ha még legalább egy órán át mindenki elkerüli a pályának ezt a szakaszát. Schwechat Südnél terelik a forgalmat.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!