Biciklist gázoltak a Körmendi úton

Hétfő délelőtt egy kerékpáros haladt az Újvilág utcában, de amikor a Körmendi út kereszteződéséhez ért, az elsőbbségadás kötelező tábla ellenére nem állt meg.

Szemtanúk szerint a balra kanyarodó sávban álló autó miatt nem láthatta, hogy neki balról autó érkezik és úgy tudjuk, hogy a nő azt is mondta, hogy nem tudott fékezni, ezért nem állt meg.

Biciklist gázoltak a Körmendi úton
További képek kattintás után
Nyugat.hu

A Körmendi úton, a belső sávban, a belváros felé haladó Volkswagen ütötte el. A biciklis nő megsérült, a mentők kórházba szállították.

Biciklist gázoltak a Körmendi úton
További képek kattintás után
Nyugat.hu

A helyszínelés idején rendőrök irányították a forgalmat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló