A Nyíregyházi Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása miatt folytat nyomozást Cs. Péter 39 éves nyíregyházi lakos ellen. A rendőrök a férfi lakásában tartottak házkutatás, ekkor bukkantak egy szekrényben négy tő, cserepekbe ültetett cannabis növényre. A házkutatás során lefoglaltak még a megfelelő klíma biztosításához szükséges lámpát és szellőztető berendezést. A rendőrök a férfit gyanúsítottként kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették.
(via Police.hu)