A Szombathelyi Járási Ügyészség két rendbeli súlyos testi sértés bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint 2022 februárjában, szombathelyi lakásában, édesapjuk születésnapi rendezvényén, ittas állapotban ököllel arcul ütötte lánytestvérét és annak barátját - közölte lapunkkal a Vas Megyei Főügyészség.
A sértettek a bántalmazás következtében nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérülést szenvedtek.
A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!