Csodás jégvilág ónos eső után Szombathelyen

„Hull a hó és száll a dér: itt a tél! Itt a tél!” – énekli Halász Judit.
Jégvilág ónos eső után
Kattints még több fotóért!
Mészáros D. Zsolt

A hét második felében Szombathelyre is bekopogtatott a tél és bár igazi arcát még nem mutatta meg teljesen, lábnyomát azért itt hagyta.

Jégvilág ónos eső után
Kattints még több fotóért!
Mészáros D. Zsolt

Fotósunk útra is kelt, hogy megörökítse a csodás jégvilágot, amit az ónos eső varázsolt.

Jégvilág ónos eső után
Kattints még több fotóért!
Mészáros D. Zsolt

Tudjuk, sokaknak bosszús lehetett a reggele a jégtől, de most tegyük egy kicsit félre az indulatokat és gyönyörködjünk egyet az anyatermészetben.

Jégvilág ónos eső után
Kattints még több fotóért!
Mészáros D. Zsolt
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Csak Szombathely