Nem sokkal karácsony előtt engedték ki a másfél éves előzetes letartóztatásból Czeglédy Csabát és helyezték házőrizetbe Szombathelyen.
Azóta annyit hallhattunk róla, hogy újra találkozott családjával, a rendelkezésére álló két órás „kimenőjében” naponta fut, adott pár rövid interjút, hogy gondolkodik a jövőjéről
Czeglédy: Lett volna lehetőségem a lelkemet eladni 2018. December 16. 13:12 , és egy kétrészes interjút adott Kálmán Olgának.
Czeglédy Csaba: Lett volna igény arra, hogy eladjam a lelkem 2018. December 29. 20:38
Most pedig elindította hivatalos Facebook-oldalát. A borítóképén ott van a behavazott Szombathely, középpontban a Városházával. A névjegyéből pedig megtudjuk, hogy az oldal készítője:
Egy konzervatívan baloldali, vidéki édesapa, ügyvéd és közéleti szereplő hivatalos oldala. Amit a világról gondolok, és amit rólam mondanak. Szókimondóan.
Az oldal pedig múltidézésként fel van öltve mindazokkal a témákkal, amelyek Czeglédy számára fontosok voltak az elmúlt 10-15 évben.
Abban, hogy az oldal miről szól majd, és Czeglédy Csaba merrefelé indul, azt némiképp sejteti a legfelső poszt, egy Hemingway idézet:
De hát az ember nem arra született, hogy legyőzzék.
Czeglédy Csaba közösségi oldalát a képre kattintva találják.