Egy 19 éves fiú egy délután alatt két kocsit is elkötött Szentgotthárdon

Nem jött be nekik, a rendőrök elfogták.

A rendőrök tegnap délutánr – a bejelentéstől számított egy órán belül – elfogták azt a 19 éves helyi lakost, aki egymás után két személygépkocsit kísérelt meg eltulajdonítani Szentgotthárdon.

A férfi először egy lakóház udvaráról próbált meg egy – nyitott állapotban lévő – gépjárművel elhajtani, azonban a kertkapunak tolatott, végül az autót hátrahagyva elmenekült. Nem sokkal később újra próbálkozott.

Police.hu

Egy másik kocsi tulajdonosának figyelmetlenségét kihasználva „kötötte el” az autót, miközben a sértett a jármű csomagtartójából pakolt. A gyanúsított ez esetben sem jutott messzire, mert a rendőrök a helyszín közelében elfogták és a Szentgotthárdi Rendőrőrsre előállították.

A nyomozók K. Rolandot gyanúsítottként kihallgatták és az ügyben két rendbeli, jármű önkényes elvétele bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak.

(Forrás: Police.hu)

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló