Nem vicc, tényleg így van. Ma reggel ugyanis a bucsui határátkelőnél ellenőriztek az osztrák hatóságok.
Olvasónk beszámolója szerint öt perces volt a várakozási idő, de szerinte az autósokon is sok múlik:
az emberek bénák és az igazolványaik után kutatnak, ahelyett, hogy már előkészítve lenne. Rám 3 mp-et szántak, mert felmutattam a személyimet és a jogsimat. Ennyi!
Olyan pletyka is terjedt, hogy fekvőrendőrt is építettek már a határátkelőnél, ebből annyi tényleg igaz, hogy van egy kis útakadály, gyakorlatilag nem más, mint egy virító színű deszka: