Egy évre eltiltottak a járművezetéstől egy nőt, aki 32 kilométer/órás sebességgel hajtott Nagy-Britanniában, az M1-es autópályán – közölte az ITV.
Az eset még tavaly augusztusban történt, az autópálya kamerája rögzítette, hogy a Mini Coopert vezető sofőr annyira lassan megy, hogy az autópályát rendeltetésszerűen használó többi sofőrnek szó szerint kerülgetnie kell az autóját, ezért a mögötte haladó rendőrök megállítják.
Kiderült, hogy a 48 éves Thap Quan azért lassított le, mert nem tudott kiigazodni a navigációs rendszerén, a rendőrök azonban nem voltak elnézőek.
A driver who drove dangerously slow on the northbound carriage of the M1, has been disqualified from driving for a year after footage was submitted to @northants_SRT via #OpSnap.
— Northants Police (@NorthantsPolice) April 14, 2022
Read more...https://t.co/kCCqAHJGXc pic.twitter.com/09htou6QqS
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!