Egy ütésből letöltendő - Sárvári szórakozóhelyen történt incidens

Már volt a vádlott rovásán.

A Sárvári Járásbíróság súlyos testi sértés miatt 1 év 4 hónap letöltendő börtönre ítélt egy férfit, továbbá elrendelte egy korábbi, 1 év 6 hónap -végrehajtásában próbaidőre felfüggesztett- börtönbüntetés utólagos végrehajtását.

A vádlott 2022. március 20-án éjjel egy sárvári szórakozóhelyen tartózkodott, szeszes italt fogyasztott. Ugyanitt szórakozott a sértett is barátnőjével, s a sértett is alkoholt fogyasztott. Éjfél után a sértett kiment a szórakozóhely elé az utcára, ahol az ott tartózkodó vádlottal beszélgetett, majd az ittas állapotban lévő vádlott a szintén ittas sértettet egyszer, legalább közepes erővel, ököllel arcon ütötte, amelytől a sértett a földre esett. A sértett a bántalmazás következtében 8 napon túl gyógyuló súlyos sérülést, - többek között - a jobb oldali felső állcsont törését szenvedte el, továbbá kettő foga teljesen kimozdult. A sérülések tényleges gyógyulási ideje 8-12 hét.

Az ítéletet az ügyész tudomásul vette, míg a határozathirdetésen jelen nem lévő vádlott és védő a kézbesítést követően jelenthet be jogorvoslati nyilatkozatot.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek