Társasházi lakás pincéjében mentett életet a szén-monoxid-érzékelő Zalaegerszegen, az Ady Endre utcában csütörtökön a kora esti órákban.
A körmendi hivatásos tűzoltók méréseket végeztek a helyszínen, mérőműszereik kimutatták a szén-monoxidot a levegőben. A tűzoltók a helyszínre kérték az áramszolgáltató szakembereket, közben a pincét átszellőztették. Az eset során lakosságvédelmi intézkedésre nem volt szükség – közölte a katasztrófavédelem.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!