Joni Sledge, a Sister Sledge egyik tagja tegnap vesztette életét a Phoenix-i házában, az Egyesült Államokban. Joni a '70-es évek diszkó-korszakának egyik legmeghatározóbb hangja volt, az ő csapatának köszönhetjük a We are Family-t is, amit azóta is folyamatosan játszanak a rádiók. Az énekesnő azóta sem pihent, 2009-ben például egy saját szóló albumot is piacra dobott
Joni 60 éves volt, halálának pontos okát egyelőre nem tudni.