Rosszul lett budapesti koncertje előtt Tom Jones, a walesi énekeshez orvost hívtak – írja az Index.
Először szájról szájra kezdett el terjedni a hír, majd hivatalosan is közölték a rendezők, hogy elmarad a ma esti koncert.
Az énekes állapotával kapcsolatban érdeklődtek az Országos Mentőszolgálatnál, ahol azt közölték, hogy hozzájuk „nem érkezett be ilyen megkeresés”, ami arra utal, hogy privát orvosi stábja látta el a sztárt.
A koncertet 2022. augusztus 16-án pótolják. A megváltott jegyek az augusztusi koncertre is érvényesek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!