Előre elküldette a pénzt, aztán másnak adta el az Ausztriában megvásárolt autót

Nem egészen értjük, hogy ezt hogyan gondolta.

A Sárvári Járási Ügyészség csalás vétsége miatt emelt vádat azzal a rovott múltú férfival szemben, aki a vád szerint 2021 októberében a világhálón hirdetett meg eladásra egy Ausztriában vásárolt személygépkocsit 600 ezer forintért - közölte lapunkkal a Vas Megyei Főügyészség.

A hirdetésre jelentkezett a sértett, aki megegyezett a férfival, hogy megvásárolja megtekintés nélkül is a személygépkocsit a kialkudott 400 ezer forintos vételáron.

A pénzt a sértett előre elutalta a vádlott által megadott számlaszámra.

A vádlottnak azonban nem állt szándékában a sértettnek értékesíteni az autót, hanem azt ismerősének adta el 250 ezer forintért.

A férfi a megszerzett pénzt a saját céljaira fordította.

A Sárvári Járási Ügyészség a vádlottal szemben fogházbüntetés kiszabását indítványozta.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek