Egy körmendi gépjárművezetőt igazoltattak a rendőrök 2022. április 15-én, Csákánydoroszló térségében – áll a police.hu-n.
Az intézkedés során a járőrök megállapították, hogy a férfit a Körmendi Járásbíróság a közúti járművezetéstől korábban már jogerősen eltiltotta, ezért őt előállították.
Vele szemben járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult a Körmendi Rendőrkapitányságon.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!