Önök is észrevették, hogy beborult? Nem véletlenül, az Időkép radarvideóján látszik, hogy zivatar érkezik Szombathely felé.
Habár az előrejelzésben azt írják, csak estére ér ide a lehűlés, ez már az első előzengéje lehet. A meteorológusok azt ígérik, hogy a kora esti óráktól a nyugati határ térségében záporok, zivatarok frissíthetik fel a levegőt. A Dunántúlon és helyenként a középső tájakon élénk, máshol gyenge, mérsékelt lesz a délkeleti szél. 34-40 fok között alakulnak a maximumok.