Lapunk is beszámolt áprilisban a tragikus hírről: a koronavírus áldozata lett a vasi autós közösség ismert alakja, a szombathelyi Farkas Zoltán, akit sokan valószínűleg csak Bociként ismertek.
Igazi közösségi ember volt, mindig lehetett rá számítani. Gyerekek arcára csalt mosolyt gyógypedagógiai intézetben, felnőtteket riogatott motorháztetőn lecsúszva a szánkódombon, füstölő kerekekkel vette az akadályokat a versenypályán, vagy integetett a retró felvonuláson. Az útja pedig most sajnos véget ért.
Most október 20-án pedig emléktáblát állítottak tiszteletére a szombathelyi Emlékmű parkolójánál, melyről Nemény András polgármester is beszámolt a Facebook-oldalán.
„Farkas Zoltán (Boci) egy igazi közösségi ember volt, akit elvett tőlünk a vírus. Neki állítottunk emléktáblát tegnap este családja, barátai, tisztelői jelenlétében. Köszönjük, amit kaptunk Tőled, nem felejtünk soha!” – írta a fotókhoz.
