Egy 50 év körüli férfi felgyújtotta magát Esztergomban – írja az InfoEsztergom.hu-ra hivatkozva a Telex.
Az eset szombaton dél körül történt a belvárosi temető bejáratánál. A történtekről 17 óra körül érkezett bejelentés a segélyhívón – tudta meg a helyi oldal a megyei rendőrkapitányság szóvivőjétől.
A bejelentő a férfi segítségére sietett, a tüzet sikerült eloltani. A férfi több helyen megégett, de túlélte az esetet. Egyelőre nem tudni, miért gyújtotta fel magát.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!