Felgyújtottak egy alvó hajléktalant a berlini metróban szenteste

Újabb brutális támadás, hét fiatal fiút keresnek a rendőrök.

A német Bild videóján láthatóak a bestiális cselekménnyel kapcsolatban körözött fiatal fiúk.

A fiatal suhancok miután meggyújtották az alvó hajléktalant takaró újságokat, gyorsan felpattantak a következő szerelvényre, majd nevetgélve távoztak a tetthelyről. A metró beépített kamerája rögzítette őket, így most ez alapján körözik őket.

Az állomáson sikerült időben eloltani a tüzet, így a haléktalan férfi is megúszta. Az eset még szenteste történt, a felvételt ma hozták nyilvánosságra.

Pár héttel ezelőtt nagy port kavart, amikor egy néhányfős társaság egyik tagja hátulról brutálisan lerúgott a lépcsőn egy gyanútlan fiatal lányt szintén a berlini metróban. Az esetről készült videófelvétel hamar elterjedt, végül az elkövetőt, egy bolgár 27 éves bolgár férfit azóta sikerült letartóztani.

Mielőtt bőszen mutogatnánk nyugatra és keletre, nem árt megjegyznünk, hogy néhány napja a Móricz Zsigmond körtéren néhány magyar fiatalember a villamosvezetőt, utasokat és egy a helyszínen segíteni próbáló szolgálaton kívüli rendőrt is megtámadott. A karácsonyt ők már rács mögött töltötték. A Móricz Zsigmond körtéri támadásról készült videót itt megnézheti. Sokkoló videó: megvertek egy villamosvezetőt és két utast Budapesten 2016. December 16. 22:13

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló