Február 17-én, szerdán 13 óra 20 perckor kapott bejelentést a rendőrség arról, hogy az M86-os számú gyorsforgalmi autóúton, Beled és Zsebeháza között egy nő a forgalommal szemben biciklizik.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a Beledi Rendőrőrs járőrei néhány percen belül megtalálták, majd igazoltatták a hölgyet, aki a rendőröknek elmondta, hogy eltévedt.
A magyarkeresztúri nőt az egyenruhások a szolgálati gépkocsival biztonságban levitték az útról, míg a kerékpár elszállításában a Magyar Közút munkatársai nyújtottak segítséget.
Az asszonnyal szemben a rendőrök helyszíni bírságot szabtak ki.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!