Vasárnap délelőtt Sopron belvárosában, a Fő tér közelében sétálók nagy füstöt láthattak a Kolostor utca és Templom utca irányából.
Szerencsére nem tűzeset történt. Filmet forgatnak a belvárosban és az egyik „füstös” jelenetet vették fel éppen.
Bár bemenni nem lehetett, így is nagy érdeklődést váltott ki a filmforgatás híre, a közeli utcákban kíváncsiskodók is voltak bőven.
Pár fotó készülhetett csak távolról.
A Templom utca vasárnap estére már járható lesz, rövidesen megkezdik a gumiszőnyegek és a sár eltávolítását is az utcában.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!