Elütött egy embert a Nyugati pályaudvarról Nyíregyházára tartó, 10:28-kor indult sebesvonat csütörtök délelőtt Vecsés állomásnál, emiatt 15-30 perccel nőhet a menetidő a Budapest-Cegléd-Szolnok-Debrecen-Záhony és a Budapest-Cegléd-Szeged vonalon – közölte a Mávinform az MTI-vel.
A gázolásban érintett sebesvonat utasai a Nyugati pályaudvarról Szegedre 10:53-kor indult Napfény IC-vel jutnak el Ceglédre, majd a Záhonyba induló személyvonattal tudnak Nyíregyházáig utazni – írták.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!