Gyöngyösbe tolt kukák, csendélet, 2012

Az ismeretlen művész a Pelikán parknál mutatta be alkotását.

Egyik olvasónk küldte be ezt a szombat reggel készült fotót, ami egy varázslatos konstellációt mutat be: klasszikus szürke és újabb jellegű zöld szeméttároló frigyét a Szombathelyen keresztülfolyó patakban. A bátor vodkázók után úgy tűnik, újabb Darwin-díjas egyedek találtak ki újfajta feszültséglevezető praktikát. Mi inkább a pétanque-ot javasolnánk nekik!

Nyugat.hu

Látott valamit Ön is? Küldje el nekünk hely- és időpontmegjelöléssel és rövid leírással, egy fotó kíséretében a jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu címre!

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek