Halálos baleset Körmend mellett: lesodródott és fának rohant egy autó

Körmend és Egyházasrádóc között félpályán halad a forgalom.

Lesodródott az útról és a fáknak csapódott egy személygépkocsi a Körmendet Egyházasrádóccal összekötő 8722-es számú úton. A balesetben a jármű vezetője a helyszínen életét vesztette. A körmendi hivatásos tűzoltók végzik a helyszínen a műszaki mentést. Az úton félpályán halad a forgalom.

112 Emergency Press Hírügynökség

Halálos baleset Körmend közelében

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló