Három személyautó ütközött a 86-os főút 67-kilométerénél, Balogunyom térségében, miután az egyik jármű vadat gázolt. A helyszínre a szombathelyi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították az egyik gépkocsit. A mentők is kiérkeztek az esethez – közölte a katasztrófavédelem.
A rendőrség beszámolója szerint a balesetben az elsődleges orvosi vélemény szerint kettő személy sérült meg. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a balesettel érintett útszakaszon 20 óra 30 perctől teljes útlezárásra kell számítani.