Csúszós út Horvátzsidányban

Motoros olvasónk szerint veszélyes a felverődő kavics, ami a felújítás után maradt az úton.

Motoros aláírással jött a következő levél, és két fotó:

Semmi bajom a közútkezelőkkel, de Horvátzsidányban néhol életveszélyes az út a felverődő kavicstól! csuszás veszély! Mikor csinálják már meg rendesen? Vagy várnak addig még valakinek komolyabb baja, sérülése nem lesz? Nekem is csak a szerencsén múlt, hogy nem lett komolyabb baj.

Nem azért, de nekem is 10600 forintba fájt a dolog. Azt, hogy mi baja lett a járművemnek, nem részletezem, mert nem látom értelmét! Esküszöm, rohadt veszélyes, a faluban a bicajosok is panaszkodnak.

Egy Motoros

A harmincas táblával oldották meg a dolgot
Nyugat.hu

Biztosak vagyunk benne, hogy máshol is előfordulnak hasonló helyzetek, és ennél rosszabb állapotban lévő utak is. Várjuk olvasóink leveleit, infóit, fotóit a veszélyes helyzetekről. E-mail: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu_PONT_

Talán látható a laza kavics
Nyugat.hu
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Kapcsolódó cikkeink

Láthatatlan 30-as tábla Szombathelyen

Újabb veszélyes helyzetről számolhatunk be olvasónk segítségével. A sebességkorlátozó táblát közelről is nehéz észrevenni.

Megsüllyedt csatornafedél az Írottkő utcában

Újabb veszélyes helyzet Szombathelyen, távolról nehéz észrevenni, a futómű bánhatja a találkozást.

Munkagép gázolja le a személyautót

Olvasónk szerint ez könnyen előfordulhat. Szombathelyen, a Liliom utcában vagyunk.

Leselkedő tankcsapdák Szombathelyen

A Kisfaludy és a Wesselényi sarkon egy beszakadt szellőzőnyílás, a Sugár utcában egy kimagasodó csatornalefolyó várja áldozatait.

Veszélyes játék – Elforgatták a stoptáblát

Így most nem figyelmeztet a keresztező főútvonalra. Számítunk Olvasóink segítségére, derítsünk fel minél több hasonló esetet.

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet