Holnap is hidegre számíthatunk, de némely szempontból jobb idő lesz, mint ma. Mutatjuk, miért!
Többet láthatja a napot
Holnap országszerte napos időre számíthatunk kevés fátyolfelhővel. Sajnos a felhők épp a Nyugat-Dunántúli részen tanyáznak majd, szóval azért nem sütkérezhetünk majd egész nap.
Biztos, hogy nem fog megázni
Mert nem lesz csapadék.
Hideg lesz, de nem fogja elfújni a szél
Kedd reggelre mindenütt gyengül a szél, napközben is mérsékelt marad a délnyugatira forduló légmozgás.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -4 és -9 fok között várható, de néhol -10, -12 fok is lehet. A legmagasabb nappali hőmérséklet -1 és +3 fok között várható.
Forrás: OMSZ